امروز جمعه ,۱۵ آذر ۱۳۹۸
یکشنبه / ۹ تیر ۱۳۹۸ / ۱۵:۲۵
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۹۳۳۶
گزارشگر : ۹۵

مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه برگزار شد

(یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸) ۱۵:۲۵

آیین تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با حضور قائم مقام کمیته امداد، نمایندگان مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و امدادگران کمیته امداد برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، در این مراسم با قرائت حکم سیدپرویز فتاح، رئیس کمیته امداد، محسن رخصی که پیش از این قائم مقام کمیته امداد استان کرمانشاه بود به عنوان مدیرکل جدید این نهاد در استان کرمانشاه معرفی و منصوب. حکم این انتصاب از سوی سید امیرمنصور برقعی به وی اعطا شد.

پیش از این مراسم نیز قائم مقام کمیته امداد و مدیران جدید و سابق کمیته امداد کرمانشاه با حضور در محضر آیت‌الله مصطفی علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از بیانات و نقطه نظرات ایشان بهره‌مند شدند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با یادآوری اینکه امام راحل(ره) نظر ویژه‌ای به امداد داشت و به همین دلیل بود که تنها بعد از گذشت حدود یک ماه از انقلاب دستور تشکیل این نهاد را دادند، تصریح کرد: در کمیته امداد زمینه خدمت به مردم بسیار زیاد است و امیدواریم مدیر کل جدید این نهاد در سمت جدید خود موفق و موید باشد.

در ادامه این دیدار نیز سید امیرمنصور برقعی، قائم مقام کمیته امداد ضمن تشکر از خدمات مخلصانه حسین خدرویسی، مدیرکل سابق کمیته امداد استان کرمانشاه به منظور خدمت به محرومان، تاکید کرد: تجربه موفق در خدمت‌رسانی به مددجویان در حادثه زلزله، اخلاص در خدمت و وفای به عهد از شاخص‌هایی بود که موجب شد وی در منصب جدید معرفی شود.

برقعی نیز در بخش دیگری از سخنان خود برای مدیرکل جدید کمیته امداد استان کرمانشاه برای خدمت مخلصانه به فقرا آرزوی توفیق داشت.

در پایان آیین تودیع و معارفه نیز قائم مقام کمیته امداد و مدیران جدید و سابق کمیته امداد این استان با استاندار کرمانشاه دیدار کردند.

گفتنی است، حسین خدرویسی، مدیرکل سابق کمیته امداد استان کرمانشاه نیز با حکم مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد به عنوان معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد منصوب شده است.

آلبوم مرتبط

 انتهای پیام 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید