امروز یکشنبه ,۱۷ آذر ۱۳۹۸
دوشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۷
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۶۹۲۲۷
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

معاون حمایت و سلامت‌ خانواده کمیته‌ امداد منصوب شد

(دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۴۷

سیدپرویز فتاح در حکمی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد را منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در حکمی «حسین خدرویسی » را به عنوان معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد منصوب کرد.
رئیس کمیته امداد در حکم انتصاب معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده، به موجب این ابلاغ جناب‌عالی  را به مدت دو سال به عنوان معاون حمایت و سلامت خانواده  کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نمایم.
نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان است.
براین اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.
امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری فراهم گردد.
انتهای پیام
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید