امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
سه شنبه / ۴ تیر ۱۳۹۸ / ۱۵:۱۵
سرویس : مشارکت های مردمی
کد خبر : ۱۶۹۲۱۸
گزارشگر : ۵
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خبر داد؛

جمع‌آوری 165 میلیارد تومان فطریه در کمیته امداد تا امروز

(سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸) ۱۵:۱۵

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد از جمع‌آوری 165 میلیارد تومان فطریه توسط دفاتر، پایگاه‌ها و مراکز نیکوکاری کمیته امداد تا امروز، خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا عسگریان با تقدیر از مشارکت خوب مردم در ارائه فطریه واجب به کمیته امداد، گفت: 40 هزار پایگاه در سراسر کشور کار جمع‌آوری زکات فطریه و کفاره را بر عهده داشتند و علاوه بر این، دریافت فطریه از طریق روش‌های الکترونیکی انجام شد.
وی با اشاره به اینکه تا امروز 165 میلیارد تومان زکات فطره از سوی دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تجمیع و به ثبت رسیده است، خاطرنشان کرد: کمیته امداد مبالغ جمع‌آوری شده را در کوتاه‌ترین زمان در اختیار خانواده‌های نیازمند و محروم قرار داده است.
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد تاکید کرد: میزان زکات فطره پرداختی از سوی شهروندان به مراکز کمیته امداد نسبت به سال گذشته 42 درصد رشد داشته است.
عسگریان با بیان اینکه آمار فطریه در کمیته امداد هنوز نهایی نشده است، ادامه داد: جمع‌بندی میزان فطریه و کفاره پرداختی از سوی مردم در برخی مراکز به دلیل پیچیدگی‌های کار هنوز انجام نشده و پیش‌بینی می‌کنیم رقم نهایی فطریه و کفاره در کمیته امداد به بیش از 180 میلیارد تومان برسد.
  انتهای پیام
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید