امروز شنبه ,۱۷ خرداد ۱۳۹۹
یکشنبه / ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ / ۰۹:۱۱
سرویس : البرز
کد خبر : ۱۶۹۰۵۷
گزارشگر : ۹۸

تلاش جوان مددجوی البرزی برای کسب سهمیه المپیک

(یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۱۱

جوان تحت حمایت کمیته امداد البرز و دارنده عنوان چهارم کشوری پرتاب نیزه برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کند.

 
 
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جوان مددجوی البرزی گفت: سال‌ها پیش پدرم خانه را ترک و من را که پسری شش‌ساله بودم به همراه مادر و برادر پنج‌ساله‌ام تنها گذاشت. مادرم برای تأمین هزینه زندگی در خانه‌های مردم کار می‌کرد ولی از عهده مخارج زندگی برنمی‌آمد. پس از مدتی تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتیم و وضع بهتری پیدا کردیم.
وی افزود: معلم ورزش مدرسه که به استعداد ورزشی‌ام پی برده بود به مادرم توصیه کرد مرا در یک باشگاه ورزشی ثبت‌نام کند. مادرم توان پرداخت هزینه باشگاه را نداشت و من برای اینکه بتوانم به باشگاه بروم بعدازظهرها به میدان میوه و تره‌بار می‌رفتم و سبد خرید مردم را تا ماشین آنها حمل می‌کردم و انعام می‌گرفتم. پس از مدتی با پس‌انداز پول‌هایم در باشگاه ثبت‌نام کردم.
جوان ورزشکار البرزی گفت: من و برادرم برای مشارکت در تأمین مخارج زندگی و تحصیل کار می‌کردیم و البته من نیز فعالیت ورزشی خود را در باشگاه انجام می‌دادم. پس از مدتی با حمایت کمیته امداد در رشته عمران دانشگاه شهید بهشتی قبول شدم و مقطع کاردانی را با موفقیت به اتمام رساندم. هم‌اکنون نیز در همین رشته و در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل هستم و بخشی از شهریه‌ام را نیز کمیته امداد پرداخت می‌کند.
وی ادامه داد: من علاوه بر کار و تحصیل توانستم در رشته پرتاب نیزه پیشرفت کنم و به موفقیت برسم و ضمن کسب چندین مقام قهرمانی استانی پس از عضویت دریکی از باشگاه‌های لیگ برتر ایران موفق شدم مقام چهارم را به دست آورم. در حال حاضر نیز فرصتی برایم فراهم‌شده که بتوانم با تمرین زیاد با نفراتی که برای انتخابی المپیک آماده می‌شوند مسابقه بدهم و اگر خدا بخواهد راهی المپیک بشوم.
 
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید