امروز پنج شنبه ,۲۱ آذر ۱۳۹۸
دوشنبه / ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ / ۰۸:۴۸
سرویس : سیستان و بلوچستان
کد خبر : ۱۶۸۸۳۷
گزارشگر : ۹۱
مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد؛

فعالیت 1214 پایگاه برای جمع‌آوری زکات فطره در سیستان و بلوچستان

(دوشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۴۸

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال 1214 پایگاه برای جمع‌آوری زکوات فطره در سطح مساجد، میعادگاه نماز عید سعید فطر و همه اماکن عمومی که امکان برپایی پایگاه بوده برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدمهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اینکه براساس قانون جمع آوری زکوات به کمیته امداد امام خمینی (ره) واگذار شده دبیرخانه شورای احیای زکات در سطح استان سیستان و بلوچستان فعال شده است.

وی افزود: پیرو برگزاری جلسات هم اندیشی با دفتر امام جمعه، استانداری سیستان و بلوچستان و نهادها، دستگاه‌ها و حتی خیریه‌ها بنا شد همه با آرم متحدالشکل ستاد احیای زکات صندوق مستقر کنند.

عبادی ادامه داد: هزار و 214 پایگاه از جمله مساجد، میعادگاه نماز عیدفطر و همه اماکن عمومی که امکان برپایی پایگاه بوده برنامه ریزی شده است و در روز عید در خدمت هم استانی‌ها هستند تا فطریه جمع آوری شود.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان یادآور شد: به مردم عزیز تعهدداده می شود فطریه جمع آوری شده به همه نیازمندانی که نیاز به این فطریه دارند برسد.

وی گفت: کمیته امداد امام (ره)، سازمان بهزیستی و ستاد احیای زکات همه با یک لوگو در روز عید فطر حضور دارند و انشاالله پس از جمع آوری زکوات فطره حتی عزیزان در مساجد خود آن‌ها نسبت به جمع‌آوری اقدام و در بین نیازمندان همان محل توزیع می‌کنند و در نهایت لیست توزیع به این نهاد برای جمع‌بندی زکات فطریه استان اعلام می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: میزان فطریه دفاتر مراجع‌عظام اعلام و مشخص شده است و برای جمع آوری زکات فطره ستاد تشکیل و فرآیند جمع آوری با هماهنگی این ستاد انجام می‌شود

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید