امروز شنبه ,۱۰ اسفند ۱۳۹۸
یکشنبه / ۵ خرداد ۱۳۹۸ / ۰۴:۲۳
سرویس : تهران
کد خبر : ۱۶۸۶۷۵
گزارشگر : ۹۹

چشمان منتظر، دستان با سخاوت/ کودکان یتیم چشم انتظار یاری خیران هستند

(یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸) ۰۴:۲۳

همزمان با شب های قدر، پایگاه های کمیته امداد استان تهران پذیرای خیران و‌ نیکوکاران به عنوان حامیان جدید فرزندان ایتام ومحسنین هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا شیران، مدیر کل کمیته امداد استان تهران ضمن دعوت از خیران و نیکوکاران برای کمک به کودکان یتیم و غیریتیم گزارشی از برپایی پایگاه های جذب حامی در شب های قدر ارائه کرد.

وی به ایستگاه‌‌های ثابت در شهر تهران اشاره کرد و افزود: حرم‌های امامزاده صالح و حضرت عبدالعظیم حسنی در تجریش و‌شهرری، مصلای تهران، ایستگاه های مترو آزادی، ‌صادقیه، میرداماد، دروازه دولت، امام خمینی، دانشگاه تهران و امام صادق و مسجد النبی به عنوان پایگاه های ثابت مشغول فعالیت هستند.

شیران با اشاره به طرح اکرام ایتام و‌محسنین کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: این طرح یکی از طرح های حمایتی کمیته امداد است که بخش اکرام از کودکان یتیم و بی سرپرست حمایت و بخش محسنین نیز ازکودکانی که پدرشان از کارافتاد، زندان و متارکه کرده اند،حمایت می کند.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه هم اکنون بیش از 19  هزار یتیم و فرزند غیریتیم تحت حمایت کمیته امداد استان هستند، گفت: 65 هزار و 754حامی خیر و نوع دوست از این فرزندان حمایت می‌کنند.
 شیران یاد آور شد:در نیمه اول ماه مبارک رمضان  دو هزار و 80 خیّر برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت‌نام کرده‌اند.
وی ابراز امیدواری کرد: خیران و‌نیکوکاران از فرصت ارزشمند شب های قدر نهایت بهره را ببرند و با حضور در پایگاه های کمیته امداد استان تهران با ثبت نامشان به عنوان حامی، از کودکان یتیم و‌ غیر یتیم حمایت کنند.

انتهای پیام

 

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید