امروز شنبه ,۲۳ آذر ۱۳۹۸
سه شنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۲
سرویس : هرمزگان
کد خبر : ۱۶۸۵۹۱
گزارشگر : ۳۸
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد اعلام کرد:

اختصاص 200 میلیارد تومان اعتبار قرض‌الحسنه اشتغال‌ مددجویان در سال 98

(سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۳:۱۲

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور گفت: به‌ منظور ایجاد اشتغال پایدار در سال جاری 200 میلیارد تومان اعتبار قرض‌الحسنه به کمیته امداد استان هرمزگان اختصاص‌ یافته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حجت اله عبدالملکی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور در جلسه شورای معاونان این نهاد در استان هرمزگان فلسفه وجودی کمیته امداد را رفع فقر در سطوح مختلف اجتماع دانست و گفت: با توجه به عملکرد کمیته امداد در ایجاد اشتغال پایدار در سال گذشته می‌توان در سال 98 نیز با استفاده از مدل اشتغال کمیته امداد که به‌عنوان یک مدل اسلامی ایرانی هست مشکل بیکاری افراد جامعه را مرتفع کرد و به‌ خوبی می‌توان تهدیدها را به فرصت‌های بی‌بدیلی جهت توسعه و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی تبدیل کرد.

وی اولویت‌های امداد را در شرایط کنونی تأمین معیشت خانواده‌ها، ایجاد اشتغال و تأمین مسکن دانست.

معاون اشغال و خودکفایی کمیته امداد در ادامه گفت: بر اساس رایزنی انجام‌شده با بانک مرکزی سقف وام‌های اشتغال‌زایی مددجویان کمیته امداد به 50 میلیون تومان افزایش‌یافته است که به‌ زودی به بانک‌های عامل ابلاغ خواهد شد.

ایشان به اعتبار اشتغال کمیته امداد استان هرمزگان در سال 98 اشاره کرد و یادآور شد، از آنجایی‌که استان هرمزگان به‌عنوان یکی از استان‌های موفق در خصوص اجرایی طرح‌های اشتغال بوده است به همین منظور در سال جاری 200 میلیارد تومان اعتبار قرض‌الحسنه اشتغال به این استان اختصاص‌یافته است.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید