امروز سه شنبه ,۱۳ خرداد ۱۳۹۹
دوشنبه / ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۹
سرویس : اشتغال
کد خبر : ۱۶۷۷۸۸
گزارشگر : ۵
با حکم رئیس کمیته امداد؛

معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد منصوب شد

(دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸) ۱۶:۳۹

سیدپرویز فتاح در حکمی، معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد را منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در حکمی « علی اکبر خادمی » را به عنوان معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی  کمیته امداد منصوب کرد.

رئیس کمیته امداد در حکم انتصاب معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده و بنا به پیشنهاد معاون اشتغال و خودکفایی، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان معاون اجرایی معاونت اشتغال و خودکفایی در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نمایم.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان است.

براین اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری فراهم گردد.

انتهای پیام

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید