امروز شنبه ,۱ آبان ۱۴۰۰
شنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۷۳۳
گزارشگر : ۸۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد قزوین خبر داد؛

جمع آوری یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک‌های مردمی برای سیل‌دگان

جمع آوری یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک‌های مردمی برای سیل‌دگان
(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۰۰

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: تاکنون بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک مردم استان قزوین برای هموطنان سیل‌زده جمع‌آوری شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فرزاد فرهادی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: در پی وقوع سیل در استان های سیل زده، کمیته امداد پویش مردمی « به نیکی سخت ها آسان شود» را برای امداد و خدمت رسانی به سیل‌زدگان آغاز کرد.

وی ادامه داد: این پویش در استان قزوین با فعال سازی کد #99*8877* در دسترس عموم مردم نیکوکار است تا بتوانند کمک های خود را به سیل‌زدگان اهداء کنند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: تاکنون بیش از یک میلیارد و 300 میلیون تومان کمک مردم استان قزوین برای هموطنان سیل‌زده در استان‌های گلستان، لرستان و خوزستان جمع‌آوری شده است.

وی با توضیح اینکه 400 میلیون تومان از کمکهای جمع آوری شده به صورت نقد و مابقی کالاهای مورد نیاز سیل زدگان بوده است، اعلام کرد: جمع‌آوری کمک‌ها و ارسال آن به مناطق سیل‌زده همچنان ادامه دارد.

فرهادی اعلام کرد: در حال حاضر علاوه بر مواد غذایی و خوراکی که نیاز اولیه سیل‌زدگان است؛ شیر خشک، لوازم بهداشتی، پوشک برای نوزادان و اقلام مصرفی خانوار از موارد ضروری مورد نیاز است.

وی خاطرنشان کرد: کمک‌های جمع آوری شده با توجه به نیاز جدی سیل زدگان به سرعت به مناطق سیل زده ارسال می شود تا با توزیع سریع در کاهش آلام و مشکلات سیل زدگان توزیع شود.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین وی یادآورشد: جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان همچنان ادامه دارد و مردم نوعدوست استان می توانند علاوه بر مراجعه حضوری به پایگاههای کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان، می توانند از طریق شماره حساب 639999 و شماره کارت 6037707000082663 به هموطنان سیل‌زده کمک کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید