امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۷۰۳
گزارشگر : ۸۰
به نیکی سختی ها آسان می شود؛

هفتمین محموله کمک‌های مردم قزوین برای سیل‌زدگان ارسال شد

(چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۳:۴۲

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین گفت: هفتمین محموله کمک‌های مردمی استان قزوین برای سیل‌زدگان ارسال شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر محبی افزود: تاکنون شش نیسان کمک‌های مردمی برای سیل زدگان ارسال شده که سه محموله به گلستان و سه محموله به لرستان اعزام شده است.

وی ادامه داد: هفتمین محموله حاوی کمک های مردمی به ارزش بیش از 150 میلیون تومان توسط یک دستگاه تریلی برای سیل زدگان لرستان اراسل می شود.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین افزود: مردم استان قزوین در مراجعه به دفاتر و پایگاه های کمیته امداد و مراکز نیکوکاری بیش از 935 میلیون تومان به سیل زدگان کمک کرده اند که از این رقم بالغ بر311 میلیون تومان کمک نقدی و مابقی اقلام مصرفی بوده است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر کمیته امداد در حال امدادرسانی به سیل‌زدگان است و بررسی های میدانی نشان می‌دهد که لوازم خانگی، مواد غذایی، پتو، اوازم بهداشتی، البسه و کفش از نیازهای جدی سیل زدگان است.

محبی خاطرنشان کرد: بیشترین کمک جمع آوری شده در استان مربوط به شهرستان البرز با بیش از 186 میلیون تومان، قزوین با 161 میلیون تومان و آبیک با بیش از 84 میلیون تومان بوده است.

وی یادآورشد: مردم استان می‌توانند کمک‌های خود را علاوه بر مراجعه حضوری به دفاتر، پایگاه‌ها و مراکز نیکوکاری کمیته امداد، از طریق شماره کارت 6037707000082663 نیز پرداخت کنند.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید