امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
سه شنبه / ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۳:۳۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۶۸۶
گزارشگر : ۸۰
فرمانده سپاه استان قزوین:

خدمات کمیته امداد و سپاه به محرومان، دلیل دشمنی آمریکایی‌هاست

(سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸) ۱۳:۳۵

فرمانده سپاه استان قزوین گفت: خدمات کمیته امداد امام (ره) و سپاه پاسداران به مردم به ویژه اقشار نیازمند دلیل اصلی دشمنی آمریکاست.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد شاهرخی با تقدیر از امدادگران کمیته امداد امام (ره) که برای تبریک روز پاسدار در سپاه استان حاضر شده بودند، بیان کرد: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی است از همین رو نیز امام خمینی (ره) ، کمیته امداد را برای خدمت به محرومان تأسیس کرد.

وی ادامه داد: خدمات کمیته امداد امام (ره) و سپاه پاسداران به مردم به ویژه اقشار نیازمند دلیل اصلی دشمنی آمریکاست چراکه چنین کارهایی تلاش دشمن در ایجاد شکاف میان نظام و مردم را خنثی می کند.

فرمانده سپاه استان قزوین تصریح کرد: هر کس و یا هر نهادی که برای خدمت به مردم تلاش کند مغضوب دشمن است و براساس فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی وقتی دیدید دشمن از شما تعریف کرد ببنید چه اشتباهی کردید.

وی گفت: امروز دشمنی آمریکا نشان می دهد که باید خدمت به مردم، حفظ ارزش های انقلاب و پاسداری از خون شهدا با محوریت اطاعت از رهبری استمرار یابد.

در ابتدای این دیدار، مومنی مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: براساس فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی یکی از مصادیق شعار مرگ بر آمریکا، خدمت به مردم است و ما افتخار می کنیم در نهادی با نام بنیانگذار جمهوری اسلامی و با پیروی از سیره اهل بیت (ع) خدمت به مردم به خصوص نیازمندان را پیگیری می کنیم.

مجید مومنی توضیح داد: در حال حاضر 29 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هستند و در سال گذشته قریب به 3 هزار شغل پایدار برای ولینعمتان تحت حمایت ایجاد شد و در حال حاضر، 12 هزار طرح اشتغال فعال در سطح استان داریم.

وی یادآورشد: با توجه به حادثه ناگوار سیل طی روز های گذشته بحث جمع آوری کمک برای هموطنان سیل زده وجه همت همکاران در ایام نوروز بود و جمع آوری کمک به سیل زدگان همچنان ادامه دارد و تاکنون بالغ بر 600 میلیون تومان کمکهای مردمی جمع آوری شده است و عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند.

انتهای پیام 

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید