امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
دوشنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۶:۳۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۵۱۱
گزارشگر : ۸۰

کمپین "رفیق گلستان باشیم" در قزوین کلید خورد

(دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸) ۱۶:۳۰

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در پی وقوع سیل در استان گلستان، کمپین "رفیق گلستان باشیم" به همت امدادگران در استان قزوین نیز آغاز شده که با مشارکت مردم، به یاری هموطنان عزیزمان در گلستان خواهیم شتافت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی با اشاره به به وقوع سیل در استان‌های شمالی، بیان کرد: در نقاط مختلف کشور شاهد جاری شدن سیلاب هستیم ولی بیشترین آسیب در این میان متوجه مردم استان گلستان شده است.

وی ادامه داد: کمیته امداد امام خمینی (ره) با توجه به رسالت خویش در یاری رساندن به مردم نیازمند، کمپین "رفیق گلستان باشیم" را در کشور راه اندازی کرده است که در استان قزوین نیز این کمپین آغاز شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: کمیته امداد استان قزوین با مشارکت در کمپین سراسری "رفیق گلستان باشیم" آماده جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم نیکوکار استان به هموطنان سیل‌زده در شمال کشور است.

وی تصریح کرد: مردم نیکوکار و نوع ‌دوست قزوین بر اساس منش و مرام خیرخواهانه خود آماده مشارکت در بازسازی منازل و تأمین لوازم ازدست‌رفته هم‌میهنان سیل‌زده خود هستند.
مومنی افزود: اقشار مختلف مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #99*۸۸۷۷ *از طریق تلفن همراه، واریز مستقیم به شماره حساب 3333 و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دست هموطنان سیل‌زده برسانند.
وی اعلام کرد: کلیه مراکز نیکوکاری استان نیز آماده دریافت کمک‌های مردم عزیز نیکوکار هستند.
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: اولویت اصلی کمپین "رفیق گلستان باشیم" جمع‌آوری کمک برای بازسازی منازل و همچنین تأمین لوازم ضروری زندگی سیل‌زدگان است از این رو کمیته امداد استان قزوین آمادگی کامل برای جمع‌آوری و ارسال سریع کمک‌های کالایی و غیر نقدی مردم نیکوکار استان را دارد و از همه‌کسانی که امکان مشارکت در تأمین این اقلام را دارند درخواست می‌کنیم برای یاری هموطنان سیل‌زده به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد مراجعه کنند.
انتهای پیام

 

 

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید