امروز سه شنبه ,۶ مهر ۱۴۰۰
یکشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ / ۰۸:۴۸
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۴۴۱
گزارشگر : ۸۰
طی 10 ماهه سال جاری؛

بهره مندی 1865 مددجوی قزوینی از خدمات بیمه ای کمیته امداد

(یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷) ۰۸:۴۸

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین گفت: طی 10 ماهه سال جاری 1865 مددجوی قزوینی از خدمات بیمه ای بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد صیادی بیان کرد: خدمات مختلفی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ارائه می شود، یکی از این خدمات در حوزه بیمه است.

وی ادامه داد: طی 10 ماهه سال جاری هزار و 865 مددجوی قزوینی از خدمت بیمه ای کمیته امداد استان قزوین بهره مند شده اند که 530 نفر آنها مجریان طرح های اشتغال و هزار و 335 نفر آنها زن سرپرست خانوار بوده اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: بیشترین تعداد مددجویان بیمه شده در البرز، قزوین و اقبالیه به ترتیب با تعداد 302، 628 و 232 نفر بوده است.

وی افزود: مددجویان بیمه شده پس از حداقل 10 سال واریز حق بیمه از سوی کمیته امداد امام (ره)، با رعایت شرایط قانونی از مستمری تأمین اجتماعی بهره مند خواهند شد.

صیادی اعلام کرد: در حال حاضر  146 مددجو که تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین بوده اند از مستمری بهره مند شده اند.

وی خاطرنشان کرد: تلاش کمیته امداد برای ارتقای سطح زندگی مددجویان با استفاده از ابزارهایی مختلف است به عنوان مثال اشتغال، بیمه، ازدواج و ... از رویکردهای توانمندسازی محاسبه می شود که کمیته امداد برای ارتقای زندگی مددجو به فراهم آوردن شرایط مختلف این موارد اقدام می کند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: طی سال جاری ۸۳۷ مورد جهیزیه با کمک خیران و کمک های کمیته امداد به نوعروسان با اعتباری در حدود دو میلیارد و 511 میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

انتهای پیام

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید