امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
شنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۱:۴۵
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۴۲۲
گزارشگر : ۸۰
همزمان با روز شهردار؛

شهردار قزوین به حامیان طرح اکرام ایتام پیوست

(شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷) ۱۱:۴۵

همزمان با روز شهردار، شهردار قزوین حمایت از دو یتیم را برعهده گرفت و به حامیان طرح اکرام ایتام پیوست.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ شهردار قزوین همزمان با 25 اسفند ماه، روز شهردار، حمایت از دو یتیم تحت حمیات کمیته امداد امام (ره) استان قزوین را بر عهده گرفت.

علی صفری گفت: خدمت به محرومان و نیازمندان وظیفه ای مهم و اساسی است که همه باید در این زمینه گام بردارند و قطع یقین با همکاری عمومی مردم می توانیم بسیاری از مشکلات از جمله فقر را از بین برد.

وی ادامه داد: شهرداری محل خدمت به عموم مردم است محلی که با تمامی مردم سروکار دارد از این رو کارکنان شهرداری نیز تلاش می کنند اساس کار خود را بر خدمت به مردم به پیش ببرند.

شهردار قزوین ضمن ابراز خشنودی از عضویت در طرح اکرام ایتام عنوان کرد: خدمت به مردم کار بزرگی است و خدمت به نیازمندان و به خصوص ایتام اهمیت بالاتری دارد.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین با تقدیر از اقدام داوطلبانه شهردار قزوین بیان کرد: کارهای زیادی در زندگی انجام می دهیم ولی آنچه در دنیا و آخرت برای ما جاودان است همین کارهای نیک است.

مجید مومنی تصریح کرد: شهردار قزوین در عرصه شهرداری به عموم مردم خدمت می کند و با پیوستن ایشان به جمع حامیان ایتام، گام مضاعفی برای خدمت به محرومان است که از سوی ایشان شاهد هستیم.

وی اعلام کرد: کمیته امداد استان قزوین هزار و 652 یتیم را تحت حمایت خود دارد که برای این منظور 14 هزار و 201 حامی تا پایان 9 ماهه سال جاری کمک های خود را اهداء کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: طی این مدت بیش از شش میلیارد و 37 میلیون تومان کمک حامیان برای ایتام اهدا شده که کمک های نقدی از سوی حامیان به شماره شناسه هر یتیم واریز می شود و این کمک از طریق کارت بانکی هر یتیم قابل برداشت خواهد بود.

وی تصریح کرد: برای حمایت از هر یتیم نیاز نیست مبالغ کلان واریز شود بلکه عضویت در طرح اکرام حتی با ماهانه 10 هزار تومان نیز امکان پذیر است.

مومنی یادآورشد: در حال حاضر سرانه کمک حامیان به ایتام با میانگین ماهیانه بیش از چهارصد هزار تومان از سرانه کشوری بالاتر است.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید