امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
چهارشنبه / ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ / ۰۹:۱۲
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۲۰۲
گزارشگر : ۸۰

دانشجویان لبنانی کمک های خود را به نیازمندان قزوین اهداء کردند

(چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷) ۰۹:۱۲

تعدادی از دانشجویان لبنانی که در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین تحصیل می کنند، با حضور در جشن گلریزان کمک به نیازمندان، یک میلیون و 300 هزار تومان به نیازمندان اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ تعدادی از دانشجویان لبنانی که در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قزوین تحصیل می کنند، با حضور در جشن گلریزان کمک یک میلیون و 300 هزار تومانی خود را به نیازمندان اهداء کردند.

حسن عزالدین یکی از دانشجویان لبنانی که در مراسم جشن گلریزان حضور پیدا کرده بود، گفت: کمک به دیگران وظیفه انسانی و دینی است و ما براساس اعتقادات و باورهایی که داریم، تلاش می کنیم تا دستگیر یکدیگر باشیم.

وی ادامه داد: کمک به دیگران وظیفه ای است که انسان ها به واسطه انسانیت خود بر آن تکلیف دارند و ما علاوه بر این وظیفه انسانی، تکلیف دینی هم برای کمک به محرومان داریم.

در ادامه معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین با تقدیر از حضور این نیکوکاران گفت: چنین صحنه هایی نشان می دهد که به واقع بنی آدم اعضای یکدگرند که در آفرینش زیک گوهرند.

فرزاد فرهادی اعلام کرد: مشارکت این دانشجویان در کمک به نیازمندان محدود به حضور امروز آنها نیست بلکه آنها تاکنون با حمایت از دویتیم در یکی از روستاهای آبگرم، 12 میلیون تومان کمک کرده اند.

وی یادآورشد: امیدواریم با توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری بتوانیم به طور شایسته شاهد کاهش محرومیت در جامعه باشیم.

انتهای پیام

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید