امروز چهارشنبه ,۱۳ اَمرداد ۱۴۰۰
سه شنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۴:۲۱
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۱۸۵
گزارشگر : ۸۰
رئیس کل دادگستری استان قزوین:

فراگیری فرهنگ انفاق در جامعه ضروری است

(سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷) ۱۴:۲۱

رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: انفاق یک دستور الهی است که برای جامعه ثمرات مادی و معنوی فراوانی دارد که فراگیر کردن آن در جامعه ضروری است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ حجت الاسلام نورالله قدرتی، رئیس کل دادگستری استان قزوین در مراسم جشن گلریزان که با حضور خیران در تالار کوثر قزوین برگزار شد، ضمن تقدیر از کمیته امداد برای فراهم آوردن فضاهای خیر در جامعه بیان کرد: هیچ کاری ارزش و اعتبار والی آن به گره گشایی از کار مردم و خدمت به خلق الله نیست.

وی ادامه داد: هر کسی کاشته خود را درو خواهد کرد از این رو حسنه این دنیای ما، فریادرس آخرتمان خواهد بود بنابراین باید این مسائل را جدی بگیریم.

رئیس کل دادگستری استان قزوین اضافه کرد: هر کار که انجام می دهیم آثاری دارد از این رو وقتی کار نیکی انجام می دهیم باید آثاری در زندگی ما مترتب شود و همینطور اگر کار نادرستی انجام دهیم، مشاهده آثار آن در زندگی قطعی است مگر اینکه با کار نیک دیگری و یا توبه بتوانیم، آثار سوء کارهای غیر نیکمان را از خود دور کنیم.

وی افزود: سال جاری در استان قزوین 4130 زندانی داریم که بخشی از خانواده های این زندانیان تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین بودند.

حجت الاسلام قدرتی تصریح کرد: به برکت عفو رهبری تعداد زندانیان به 2950 نفر رسیده است که حدود 1200 نفر از آنها مشمول عفو رهبری شده اند.

وی عنوان کرد: امروز خیران می توانند با کمک به زندانیانی که به دلیل جرائم غیرخشن و غیرعمد در زندان هستند، برای خود باقیات و صالحات را رقم بزنند.

رئیس کل دادگستری استان قزوین یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) نهادی است که بستر کار خیر و نیکوکاری را در جامعه فراهم آورده است و لازم است عموم مردم با مشارکت در خدمت رسانی به نیازمندان، زندگی سعادتمند واقعی را برای خود رقم بزنند.

انتهای پیام

 

 

امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید