امروز سه شنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۹
سه شنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۰
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۶۷۱۷۵
گزارشگر : ۸۰
در جشن گلریزان صورت گرفت؛

کمک یک و نیم میلیارد تومانی خیران قزوین به جشن گلریزان

(سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷) ۱۳:۲۰

خیران استان قزوین در جشن گلریزان به مناسبت جشن نیکوکاری یک و نیم میلیارد تومان برای مساعدت به نیازمندان اهداء کردند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ جشن گلریزان به مناسبت جشن نیکوکاری در تالار کوثر قزوین برگزار شد و خیران هدایای نقدی و غیرنقدی خود را اهداء کردند.

نماینده قزوین در مجلس خبرگان رهبری با تشکر از کمیته امداد استان به لحاظ فراهم آوردن این فرصت، بیان کرد: خدمت به نیازمندان در سیره علمی و عملی اهل بیت (ع) مورد تأکید قرار گرفته است.

آیت ا... علی اسلامی اضافه کرد: هر کس می خواهد دنیای آخرت خود را بسازد باید از دیگران دستگیری کند چراکه هیچ راهی برای ساختن آخرت جز گام برداشت در راه نیکوکاری و عبادت الهی نیست.

وی افزود: خدمت به محرومان باید در جامعه ترویج شود و لازم است اقشار مختلف در این زمینه همکاری و مشارکت کنند تا شاهد گسترش فرهنگ انفاق در جامعه باشیم.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در استان قزوین 400 هزار خانوار زندگی می کنند که از این تعداد 170 هزار خانوار به طور مستمر کمک هایی خود را به نیازمندان از طریق کمیته امداد امام خمینی (ره) اهداء می کنند.

مجید مومنی عنوان کرد: در حال حاضر خیران و نیکوکاران استان قزوین در کمک رسانی به معیشت و توانمندسازی 29 هزار و 196 خانوار از نیازمندان تحت حمایت با کمیته امداد استان قزوین همکاری دارند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ساخت هزار و 100 واحد مسکونی در دستور کار است که 250 واحد نیمه تمام بوده و مابقی نیز در حال احداث است که پیش بینی می کنیم تا نیمه نخست سال 98 تحویل مددجویان شود.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر 14 هزار و 201 حامی از هزار و 652 یتیم در قالب طرح اکرام ایتام و پتج هزار و 544 حامی در قالب طرح محسنین به فرزندان تحت حمایت این نهاد، کمک می کنند.

وی یادآورشد: جشن نیکوکاری از 15 تا 17 اسفند ماه با شعار "عیدی برای همه" در سراسر استان برگزار می شود که از علاوه بر پایگاه های در نظر گرفته شده، از طریق کد# 028*8877* پذیرای کمک های مردمی هستیم.

انتهای پیام

 

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید