پنج شنبه ،۲۹ فروردین ۱۳۹۸
شنبه / ۱۲ آبان ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۱
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۶۴۸۵۶
گزارشگر : ۱۰۲

ارائه 1200 خدمت مسکن به مددجویان تحت حمایت لرستانی

(شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷) ۱۳:۰۱

کمیته امداد استان لرستان هزار و 200 خدمت در قالب ساخت، تعمیر، بهسازی و تکمیل واحدهای نیمه‌تمام شهری و روستای به مددجویان تحت حمایت ارائه کرده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد لرستان گزارشی حوزه مسکن از ابتدای سال جاری تاکنون ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، چنگیز افراسیابی، مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان لرستان بابیان اینکه کمیته امداد در راستای تأمین مسکن مناسب برای مددجویان تحت حمایت فعالیت‌ها و خدمات قابل‌توجهی انجام داده است گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و دویست خدمت در قالب ساخت، تعمیر، بهسازی و تکمیل واحدهای نیمه‌تمام شهری و روستای ارائه کرده است.

وی بابیان اینکه برای مددجویان روستایی تحت حمایت در قالب طرح بهسازی و نوسازی 77 واحد بااعتبار 388 میلیون تومان تاکنون هزینه شده است گفت: 937 واحد مسکن شهری و روستایی بااعتبار 643 میلیون تومان نیز تعمیر شده است.

افراسیابی گفت: اولویت ساخت مسکن شهری با خانوارهای تحت حمایت با عائله زیاد، زنان سرپرست خانوار و افراد سالمند و ازکارافتاده است که از ابتدای سال جاری تاکنون 60 واحد بااعتبار 600 میلیون تومان خرید، ساخت و بازسازی‌شده است.

مدیر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد لرستان با اشاره به اینکه در کنار ساخت مسکن خدماتی دیگری ازجمله ساخت حمام و سرویس بهداشتی برای مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود گفت: 89 حمام و سرویس بهداشتی برای مددجویان تحت حمایت ساخته‌شده است.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید