امروز جمعه ,۱۵ آذر ۱۳۹۸
پنج شنبه / ۱۹ مهر ۱۳۹۷ / ۱۸:۲۲
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۶۴۵۲۷
گزارشگر : ۶۷
رئیس کمیته امداد در دیدار با مسئولان استان آذربایجان شرقی:

هیچ‌ فردی در نوبت دریافت خدمات کمیته امداد نیست

(پنج شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷) ۱۸:۲۲

هم اکنون هیچ فردی پشت نوبت دریافت خدمات از کمیته امداد نیست.

رئیس کمیته امداد در سفر به آذربایجان شرقی با نماینده ولی‌فقیه و استاندار به طور جداگانه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه 600 هزار خانوار وارد چرخه حمایتی این نهاد شده‌اند اعلام کرد: هم اکنون هیچ فردی پشت نوبت دریافت خدمات از کمیته امداد نیست.

وی با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های این نهاد اشتغال‌زایی برای مددجویان است گفت: تا پایان امسال 270 هزار فقره تسهیلات اشتغال‌زایی به به مددجویان پرداخت می‌شود.

وی راغب بودن بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی را خوش حسابی مددجویان و عملکرد کمیته امداد دانست و افزود: اگر مددجویی نتواند اقساط خود را به موقع پرداخت کند کمیته امداد این اقساط را پرداخت می‌کند.

 

فتاح با اشاره به اینکه در شش ماه نخست امسال مشارکت مردم استان آذربایجان شرقی 40 درصد رشد داشته است اعلام کرد: : رشد 21 درصدی صدقه در این استان نشان دهنده اعتماد مردم به کمیته امداد است.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه متوسط کمک‌های حامیان به ایتام 225 هزار تومان افزود: این رقم در در شهرستان میانه 400هزار تومان است که از میانگین کشوری بالاتر است.

وی گفت: ماه آینده حدود هفت هزار مددجوی کمیته امداد آذربایجان شرقی برای زیارت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید