درباره ما

سرآغاز

پایگاه خبری news.emdad.ir جامع‌ترین رسانه خبری کمیته امداد امام خمینی (ره) در دی ماه 1394 پا به عرصه رسانه ای کشور گذاشت.

 

 devider
اهداف

 

آمده‌ایم تا با اطلاع‌رسانی «سریع»، «صحیح» و «به‌موقع» از رویدادها و فعالیت‌های کمیته امداد و ایجاد یک مسیر ارتباطی پویا، تعاملی و هدفمند، نقشی هرچند کوچک در افزایش مشارکت هموطنان عزیزمان در فعالیت‌های خیریه داشته باشیم. پاسداشت فرهنگ "انفاق"، "احسان" و "نیکوکاری" در پیشانی فعالیت‌های ما قرار دارد. مرز فعالیت‌های ما را آموزه­های دینی و قانون و منافع ملی تا هر آنجا که بتوانیم گامی در ایجاد حس مسئولیت اجتماعی ایرانیان در قبال یکدیگر برداریم، روشن می‌کند. مراقبت از منافع و مصالح و باورهای ایمانی جامعه مددجویان را وظیفه خود می‌دانیم و سعی می‌کنیم با رویکرد "مردم‌مدارانه" به نقد واقعیت‌های اجتماعی بپردازیم تا مردم، از واقعیت فقر در جامعه آگاه شوند. باور ما این است که پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور در گرو زدودن غبار فقر و استضعاف اقتصادی و اجتماعی از چهره نیازمندان جامعه است که امیدواریم با تأثیرگذاری و ایجاد جریان‌های مردمی و بسیج منابع عمومی، بتوانیم در راه نیرومندسازی ولی‌نعمتان خود اثربخش باشیم.

 

جداکننده

   راهنمای ورود به سایت خبری امداد

 

برای ورود به "سایت خبری امداد" می‌توانید به آدرس news.emdad.ir مراجعه نموده و از بخش‌های متنوع سایت بازدید نمایید.

سایت خبری امداد شامل بخش‌های مختلف و متنوعی نظیر "مهم‌ترین اخبار" و همچنین اخبار حوزه‌های ستادی کمیته امداد امام خمینی (ره) به تفکیک شامل "حمایت و سلامت خانواده"، "فرهنگی"، "اشتغال و خودکفایی"، "مشارکت‌های مردمی"، "حقوقی و امور مجلس" است. شما می‌توانید با مراجعه به هر یک از لینک‌های مربوطه از آخرین اخبار مرتبط بهره‌مند شوید.

در بخش "استان‌ها" اخبار به‌روز از تمامی فعالیت‌ها و رویدادهای دفاتر استانی کمیته امداد امام (ره) و فعالیت‌های مردمی در حوزه احسان، انفاق و نیکوکاری اطلاع‌رسانی می‌شود.

در بخش "گزارش و مقاله" تلاش خواهیم کرد مقالاتی را در حوزه آسیب‌شناسی و واکاوی مشکلات موجود در حوزه فقر و بایسته­های اقتصادی و اجتماعی جامعه و راهکارهای فقرزدایی در سطح خرد و کلان جامعه ارائه دهیم. همچنین گزارش‌ها و مقالاتی که در سایر رسانه‌ها در خصوص موضوعات مرتبط با حوزه احسان و نیکوکاری درج می‌شود نیز در این بخش، بازنشر می‌شود. هر یک از هم‌وطنان عزیز نیز می‌توانند در غنی‌تر شدن محتوای این بخش که بی‌شک راهگشای تصمیم سازان و تصمیم گیران کمیته امداد باشد، مشارکت و همکاری نمایند.

"در آیینه رسانه‌ها" محملی است برای جمع­آوری و بازنشر اخبار و رخدادهایی که در سایر رسانه‌های کشور اعم از مطبوعات، سایت‌های خبری و خبرگزاری‌ها در حوزه فعالیت­های کمیته امداد امام (ره) منتشر می‌شوند.

بخش "طرح‌ها" ارتباط مستقیم با سامانه اطلاع‌رسانی تمامی طرح‌ها و کمپین‌های ملی است که با همکاری کمیته امداد و جامعه خیرین و نیکوکاران کشور انجام می‌شود.

"گزارش تصویری" ارائه گزارش بصری از رویدادهای مرتبط با کمیته امداد و به‌صورت عمومی حوزه مسئولیت اجتماعی است. شما می‌توانید تمامی عکس‌های تهیه شده با موضوعات موردنظر را در این بخش ملاحظه نمایید. بخش‌های "ویدئو" و "پادکست" نیز سعی در ارائه اخبار و موضوعات مرتبط در قالبی بدیع و نوین دارد.

 

devider

نظر شما

 

در بخش "نظرات، پیشنهادات و انتقادات مردمی" نظر خود را در مورد بخش‌های مختلف سایت و اخبار موجود ارسال نمایید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید تلفن و ایمیل خود را ذکر نموده تا در اسرع وقت پاسخ لازم به شما ارائه گردد.

 

تماس با ما

 

اداره کل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) با شماره تلفن ۴۴۶۹۰۸۱۳- ۰۲۱ آماده دریافت پیام‌ها و دیدگاه‌های شما و پاسخگویی به سؤالات شما است.

 

 

فرم ارسال نظرات و مشکلات

*