امروز یکشنبه ،۲۸ مرداد ۱۳۹۷
آذربایجان شرقی
مددجو کمیته امداد نفر چهارم کنکور ارشد روانشناسی
فرزند مددجوی کمیته امداد با توکل به خدا و به پشتوانه حمایت های این نهاد توانست امسال با کسب رتبه چهار در کنکور کارشناسی ارشد رشته روان شناسی بالینی قبول شود.
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
پایگاه‌های کمیته امداد آذربایجان شرقی آماده دریافت نذورات قربانی
مردم خیر در عید سعید قربان می توانند گوشت قربانی و نذورات خود را به پایگاه های کمیته امداد آذربایجان شرقی و مراکز نیکوکاری در سطح استان تحویل دهند تا در بین نیازمندان توزیع شود.
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۸:۲۵
مددجوی کمیته امداد تاکسی‌اش را تبدیل به کتابخانه‌ کرد
مددجوی کمیته امداد با دریافت دو میلیون تومان وام در سال 82 توانست برای خود ماشین بخرد تا با مسافرکشی خرچ زندگی و درمان بیماری مادرش را تامین کند.او با یک ابتکار جدید و برای اولین بار در کشور تاکسی کتابخانه ای را راه اندازی کرده است.
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
افزایش  سه برابری کاریابی برای مددجویان کمیته امداد
دو هزار و 304 نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در چهار ماهه امسال از طریق کاریابی ها وارد بازار کار شدند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته سه برابر افزایش یافته است.
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
پنج مددجو آذربایجان شرقی رتبه زیر هزار کنکور را کسب کردند
پنج نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با قبولی در کنکور سراسری سال جاری رتبه‌های زیر هزار کسب کردند.
سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۸:۱۳
17 هزار مددجوی کمیته امداد صاحب شغل شدند
در چهارماهه امسال
284 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در چهار ماهه امسال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پرداخت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17 درصد رشد داشته است.
دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
تشکیل اداره بانوان در کمیته امداد آذربایجان شرقی
اداره بانوان در کمیته امداد منطقه یک تبریز ایجاد می شود. هدف از تشکیل این اداره ایجاد احساس مشترک بین کارکنان و مددجویان زن و همچنین افزایش کارآمدی خدمات به جامعه هدف است.
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷

گزارش تصویری