امروز دوشنبه ,۲۹ مهر ۱۳۹۸

آرشیو اخبار

امروز : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت : ۱۹:۳۴

[۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  ::  [۱۳۹۶]  ::  [۱۳۹۷]  ::  [۱۳۹۸]
تعداد اخبار : ۲۴

اشتغال‌زایی مددجوی کارآفرین اردبیلی برای 20 نیازمند

 
مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل با راه‌اندازی کارگاه قالیبافی و توسعه آن، به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای 20 نفر از زنان سرپرست خانوار و بانوان نیازمند اشتغال پایدار ایجاد کرده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۴:۲۱

مجلس دهم موثرترین قوانین حمایتی را به تصویب رسانده است

 
نماینده مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی اقدامات مجلس دهم در زمینه تصویب قوانین حمایت از اقشار نیازمند را مناسب عنوان کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۴:۱۶

کمک بیش از 4 میلیارد تومانی خیرین استان هرمزگان به دانش آموزان نیازمند / رشد 23 درصدی کمک خیرین

 
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: خیران استان هرمزگان در راستای حمایت از دانش آموزان نیازمند در سال جاری بیش از چهار میلیارد تومان کمک کردند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۳:۴۰

پرداخت سه میلیارد تومان وام قرض الحسنه به نیازمندان کرمانشاهی

 
مدیر امور شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت استان کرمانشاه گفت: طی انعقاد تفاهم نامه همکاری با بانک قرض الحسنه مهر ایران در نیمه نخست امسال بیش از سه میلیارد تومان وام به نیازمندان کرمانشاهی پرداخت شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۳:۳۷

دو هزار مددجوی کرمانشاهی به مشهد مقدس مشرف شدند

 
معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در نیمه نخست امسال بیش از دو هزار و 330 مددجوی کرمانشاهی به مشهد مقدس مشرف شده اند، گفت: از این تعداد 450 مددجو با کمک خیران نیک اندیش برای اولین بار راهی این سفر زیارتی شده اند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۳:۳۲

3000 کودک کهگیلویه و بویراحمدی از سبد غذایی بهره‌مند شدند

 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 3062 کودک زیر پنج سال این استان در سال جاری، ماهیانه از سبدغذایی این نهاد بهره‌مند می‌شوند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۲:۳۳

بهرهمندی 917 زن سرپرست خانوار خراسان جنوبی از خدمات بیمه تامین اجتماعی

 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: ۹۱۷ زن سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد در استان از بیمه تامین اجتماعی برخوردار شدند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۲:۲۹

پرداخت کمک معیشت به 21 هزار خانواده تحت حمایت

 
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر 21 هزار و 507 خانوار که 34 هزار و 803 نفر را شامل می شود، بالغ بر 71 میلیارد ریال ماهیانه، از کمیته امداد استان قزوین کمک معیشت دریافت می کنند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۲:۲۲

زندگی اهالی روستای محروم بنگرو جان دوباره گرفت

 
کمیته امداد استان کرمان پس از تأمین نیازهای اولیه ساکنان روستای محروم بنگرو از توابع شهرستان قلعه گنج و اصلاح کپرهای اهالی این روستا، با فراهم کردن زمینه اجرای طرح راهبری شغلی (مرغ تخم‌گذار) توسط راهبر شغلی زمینه اشتغال خانوارهای ساکن در این روستا را نیز فراهم کرد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۲:۱۸

هزینه کرد 130 میلیون تومانی برای دانش آموزان نیازمند

 
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: به مناسبت شروع سال تحصیلی جدید 130 میلیون تومان از محل منابع دولتی این نهاد، برای دانش آموزان نیازمندان تحت حمایت هزینه شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۲:۰۵

رشد 96 درصدی مشارکت مردم آذربایجان‌غربی در برنامه‌های مراکز نیکوکاری

 
مردم خیر و نیکوکار آذربایجان‌غربی در 6 ماهه نخست سال جاری بیش از 21 میلیارد و 736 میلیون تومان توسط مراکز نیکوکاری برای نیازمندان کمک‌رسانی کرده‌اند که این رقم نسبت به زمان مشابه سال گذشته 96 درصد رشد داشته است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۱:۵۵

برگزاری محفل انس با قرآن‌کریم ویژه مددجویان تحت حمایت سراوان

 
رییس کمیته امداد شهرستان سراوان گفت: محفل انس با قرآن کریم با شرکت مددجویان تحت حمایت، زنان سرپرست خانوار و فرزندان‌شان در شهرستان سراوان برگزار شد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۱:۴۰

مردم چهارمحال و بختیاری 2 میلیارد و 200 میلیون تومان صدقه دادند

 
قائم‌مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: در 6 ماهه نخست امسال مردم نیکوکار استان 2 میلیارد و 222 میلیون تومان صدقه دادند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۱:۴۰

ساخت یا خرید روزانه 3 واحد مسکن برای مددجویان

 
ملامهدی با ارائه گزارشی در خصوص آمار ساخت مسکن مددجویی در استان گفت: بطور متوسط روزانه 3 واحد مسکن در 6 ماهه سالجاری در مناطق شهری و روستایی استان برای مدجویان تحت حمایت کمیته امداد تامین شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۱:۲۲

رشد 76 درصدی پرداخت زکات در مازندران

 
رئیس اداره زکات کمیته امداد مازندران گفت:پرداخت زکات توسط مردم نیکوکار استان در شش ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 76 درصدی داشته است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۱:۰۱

۷۰۰ مددجوی البرزی در راهپیمایی اربعین شرکت کردند

 
۷۰۰ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) استان البرز با کمک خیران در راهپیمایی اربعین حسینی شرکت کردند و تعداد زائران در مقایسه با سال ۹۷ رشدی ۴۰ درصدی داشت.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۰:۳۲

ساخت 120 واحد مسکونی برای مددجویان سیل‌زده سمیرم

 
منزل مسکونی 120 خانوار نیازمندسمیرمی در سیلاب‌های بهار امسال آسیب دید که با همکاری کمیته امداد استان اصفهان و خیران در حال بازسازی و احداث هستند.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۰:۲۴

بهره‌مندی 1700 مددجوی خراسان جنوبی از آموزش‌های فنی و تخصصی کمیته امداد

 
معاون اشتغال و خودکفائی کمیته امداد خراسان جنوبی از بهره‌مندی 1700 مددجوی تحت حمایت از آموزش‌های فنی و تخصصی کمیته امداد طی شش ماهه سال جاری خبر داد.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۱۰:۱۶

25 درصد از مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی مشهدی هستند

 
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان رضوی اعلام کرد: سهم مددجویان مشهدی نسبت به کل جامعه تحت حمایت این نهاد در استان 25 درصد می شود.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۰۹:۵۹

پرداخت 2816 مورد تسهیلات به مددجویان زنجانی

 
بیش از 14 میلیارد و 73 میلیون تومان در قالب تسهیلات اشتغال، کارگشایی و مسکن از ابتدای امسال تاکنون از طریق صندوق امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان پرداخت شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۰۹:۵۲

سمنانی‌ها 56 میلیون تومان صدقه به روش نوین پرداخت کردند

 
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: مردم استان سمنان در 6 ‌ماهه سال جاری دو میلیارد و 900 میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که از این مجموع 56 میلیون تومان از طریق کد دستوری با تلفن همراه و در بستر فناوری بوده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۰۹:۱۷

افزایش میانگین سرانه ماهیانه ایتام زنجانی به 505 هزار تومان

 
با مشارکت مطلوب خیران و حامیان زنجانی میانگین سرانه ماهیانه ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان به 505 هزار تومان رسیده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۰۹:۰۵

در طرح میز رسیدگی به شکایات ، مشکلات 579 مددجوی تحت حمایت مازندران پیگیری شد

 
مدیر نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد مازندران گفت: از طریق نظارت و رسیدگی به شکایات کمیته امداد استان مشکلات 579 مددجوی تحت حمایت در بخش های خودکفایی، عمرانی و طرح میز رسیدگی به شکایات طی شش ماهه نخست امسال پیگیری شده است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۰۸:۴۵

افزایش 45 درصدی معاضدت حقوقی مددجویان تحت حمایت استان مرکزی

 
قائم مقام کمیته امداد استان مرکزی گفت: طی 6 ماهه امسال معاضدت حقوقی برای 198 مددجوی تحت حمایت توسط واحد حقوقی کمیته امداد استان مرکزی انجام شده که به نسبت مدت مشابه سال قبل 45 درصد رشد داشته است.
۱۳۹۸/۰۷/۲۹ , ۰۸:۲۱