یکشنبه ،۳۰ تیر ۱۳۹۸
دوشنبه / ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۸
سرویس : همدان
کد خبر : ۱۶۷۷۷۹
گزارشگر : ۹۶
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان اعلام کرد:

پرداخت هفت هزار فقره وام به مددجویان همدانی در سال 97

(دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸) ۱۰:۴۸

مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: 32 میلیارد و 15 میلیون تومان تسهیلات در قالب 7060 وام به مددجویان و نیازمندان استان همدان از ابتدای سال جاری ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسعود کرمی بابیان اینکه 662 مورد تسهیلات مسکن به مبلغ 4 میلیارد و 465 میلیون تومان در 12 ماهه سال 97 پرداخت‌شده است، گفت: 12 میلیارد و 831 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی در قالب 1191 مورد نیز به مددجویان پرداخت‌شده است.
کرمی در ادامه همچنین به پرداخت 5126 مورد تسهیلات حمایتی در زمینه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: در این زمینه نیز 14 میلیارد و 259 میلیون تومان هزینه شده است.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان گفت: 18 مورد تسهیلات از محل وجوه اداره شده صندوق، به مبلغ 55 میلیون تومان نیز از خدمات دیگر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان به نیازمندان و مددجویان بوده است.
وی در ادامه همچنین گفت: 16 مورد تسهیلات خیران امداد با هزینه 71 میلیون تومان و 47 مورد تسهیلات ودیعه مسکن به مبلغ 333 میلیون تومان از دیگر پرداختی‌های سال 97 بوده است.
مسعود کرمی با اشاره به اینکه با تلاش مدیران کمیته امداد و همت خیران استان همدان در ردیف استان‌های برتر در پرداخت تسهیلات به نیازمندان قرارگرفته‌ایم، گفت: وام‌های پرداختی بدون سود و با کارمزد دو درصد پرداخت می‌شود و ضمانت آسان و بازپرداخت طولانی‌مدت اقساط یکی دیگر از ویژگی‌های این صندوق در رفع مشکل نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است.
مدیر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان همدان در ادامه افزود: خیران و نیکوکاران گرامی و مردم خوب استان می‌توانند با افتتاح حساب در صندوق امداد ولایت استان واقع در خیابان شریعتی بالاتر از مسجد حاج احمد و یا مراجعه به دفاتر کمیته امداد شهرستان‌ها در گره‌گشایی از مشکل نیازمندان استان با پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه سهیم باشند.
انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید