یکشنبه ،۳۰ تیر ۱۳۹۸
شنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۸
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۶۷۷۳۴
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری:

100 واحد مسکونی مددجویان سیل‌زده چهارمحال و بختیاری نیازمند بازسازی است

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۰۸

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: بر اثر بارش شدید باران و جاری شدن سیلاب در روزهای گذشته در استان 874 واحد مسکونی خسارت دیده‌اند که از این مجموع 100 واحد نیازمند بازسازی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک‌پور با تشریح اقدامات این نهاد در مناطق آسیب‌دیده ناشی از سیل بیان کرد: امدادگران از نخستین ساعات وقوع سیل با حضور در این مناطق به مددجویان و نیازمندان خدمات ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به بازدید مدیرکل کمیته امداد استان و امدادگران از واحدهای مسکونی مددجویان و بررسی وضعیت آن‌ها افزود: در این حوادث لوازم منزل و طرح‌های اشتغال‌زایی شامل زمین‌های کشاورزی و محل نگهداری دام مددجویان آسیب دیده‌اند و 47 رأس دام سبک نیز تلف شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به برآورد میزان خسارت خانواده‌های تحت پوشش ادامه داد: میزان خسارت آسیب‌دیدگان 16 میلیارد و 600 میلیون تومان برآورد شده است که به صورت کامل پرداخت می‌شود.

ملک پور با اشاره به استقبال مردم خیر و نیکوکار استان از پویش جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده گفت: مردم نیکوکار و نوعدوست استان می‌توانند کمک‌های خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره‌حساب ۳۳۳۳ نزد بانک ملی واریز و یا از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #۹۹*۸۸۷۷* پرداخت کنند.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید