یکشنبه ،۳۰ تیر ۱۳۹۸
پنج شنبه / ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۸:۳۷
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۶۷۷۱۵
گزارشگر : ۷۸

آغاز ساخت 1750 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی

(پنج شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۸) ۱۸:۳۷

کلنگ ساخت هزار و 750واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد خراسان شمالی با حضور قائم مقام کمیته امداد و مدیرکل دفتر مسکن این نهاد به زمین زده شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد در حاشیه مراسم گلنگ زنی واحد های مسکونی خسارت دیده مددجویان شهرستان راز وجرگلان درسیل و بارندگی اخیر، گفت: امروز کلنگ ساخت 50 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت این نهاد به زمین زده شد.
 ابراهیم بازیان با اشاره به اینکه در استان خراسان شمالی هزار واحد مسکونی مددجویان از سیلاب ها و بارندگی های اخیر خسارت صد در صدی دیدند، گفت:  امسال برای تمامی این مددجویان مسکن مقام و استاندارد ساخته می شود. 
وی با اشاره به اینکه پروژه های ساخت و تعمیر منازل سیل زدگان با اولویت مناطق روستایی و مرزی که بیشترین خسارت به آنها وارد شده است انجام می شود،افزود: با اتمام این پروژه امسال تمام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی صاحب خانه می شوند.
وی با تاکید بر اینکه تمامی این واحد ها تا قبل از زمستان به بهره برداری می رسد، بیان کرد: این واحد ها با اعتبارات دولتی ،اعتبارات داخلی کمیته امداد  ، تسهیلات بانکی   و آورده مددجویان احداث می شود.
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امدادهمچنین با اشاره به اینکه این واحد در متراژ40 تا 60 مترمربع پیش بینی شده است، افزود: 10 میلیارد تومان از هزینه ساخت واحد های خسارت دیده توسط استانداری تهعد شده است
انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید