یکشنبه ،۳۰ تیر ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۶
سرویس : آذربایجان غربی
کد خبر : ۱۶۷۶۹۸
گزارشگر : ۱۰۳
مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌ غربی:

کمیته امداد و سپاه پاسداران رابطه‌ای ناگسستنی دارند

(چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۲:۰۶

کمیته امداد آذربایجان‌ غربی و سپاه پاسداران استان در راستای محرومیت‌زدایی از جامعه اسلامی و خدمات‌رسانی به فقرا، رابطه‌ای ناگسستنی دارند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عزیز سهندی، مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌غربی گفت: کمیته امداد استان و سپاه پاسداران آذربایجان‌غربی در راستای محرومیت‌زدایی از جامعه اسلامی و خدمات‌رسانی به فقرا، رابطه‌ای ناگسستنی دارند.

وی ادامه داد: بسیج سازندگی سپاه شهداي استان در راستای ساخت 500 مسکن مددجویی با هزینه 25 میلیارد تومان با کمیته امداد همکاری می‌کند و در سال گذشته 289 واحد از این مسکن‌ها با همکاری سپاه پاسداران احداث و به مددجویان آذربایجان‌غربی تحویل داده شده است.

مدیر کل کمیته امداد آذربایجان‌غربی افزود: همچجنین 211 واحد از این مسکن‌ها تا پایان شهریور سال جاری با همکاری کمیته امداد و سپاه پاسداران استان احداث و به مددجویان فاقد مسکن در روستاهای آذربایجان‌غربی تحویل داده می‌شود.

وی با اشاره به تعامل کمیته امداد و سپاه پاسداران در برگزاری اردوهای فرهنگی و زیارتی برای مددجویان، عنوان کرد: سپاه پاسداران  طی سال گذشته در تهیه  اتوبوس های مجهز برای اعزام   2 هزار و 480 مددجو   به سفرهای زیارتی با تخفیف 90 میلیون تومانی، با کمیته امداد آذربایجان‌غربی مشارکت داشته است.

سهندی خاطرنشان کرد: همچنین سپاه پاسداران آذربایجان‌غربی علاوه بر برداشتن گام‌های موثردر حمایت از خانواده های تحت حمایت، در دیدار از خانواده‌ها، همراهی گروه مفاتیح‌الجنه، اهداء جهیزیه به نوعروسان، ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی، حمایت از ایتام و همچنین در برگزاری جشن های ملی و مذهبی  و کمک به نیازمندان این نهاد در سال گذشته همکاری‌های شایانی با این نهاد داشته است.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید