یکشنبه ،۳۰ تیر ۱۳۹۸
سه شنبه / ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۶:۲۹
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۶۷۱۹۳
گزارشگر : ۴۸۷
با حکم سیدپرویز فتاح؛

مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌های کمیته امداد منصوب شد

(سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷) ۱۶:۲۹

سیدپرویز فتاح در حکمی، مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌های کمیته امداد را منصوب کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در حکمی «فرامرز بهاروند» را به عنوان مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌ها منصوب کرد.

رئیس کمیته امداد در حکم انتصاب مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌های کمیته امداد آورده است: با استناد به بند (۶) ماده (۱۴) اساسنامه و نظر به تدین، تخصص، تجربیات ارزنده و بنا به پیشنهاد رئیس مرکز برنامه‌ریزی و پژوهش، به موجب این ابلاغ جنابعالی را به مدت دو سال به عنوان مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش‌ها در نهاد انقلابی کمیته امداد امام خمینی (ره) منصوب می‌نمایم.

نهادی که براساس اندیشه و تفکر دینی و فقهی حضرت امام (ره) مروج فرهنگ احسان، ایثار، انفاق و نیکوکاری در جامعه اسلامی، با حفظ عزت و کرامت انسانی نیازمندان است.

براین اساس انتظار می‌رود با بازشناسی ظرفیت‌های درون و برون سازمانی، با عزم و همتی راسخ و نگاهی نوآورانه همراه با روحیه ارزشی، انقلابی و جهادی، با استفاده بهینه از منابع و اجتناب از هرگونه اسراف و تجمل‌گرایی، با اتکال به خداوند متعال در راستای تحقق اهداف عالیه امداد گام‌های اساسی بردارید.

امید است تحت عنایت حضرت ولی عصر (عج) و با بهره‌گیری از تجارب و تشریک مساعی همکاران، توفیق خدمت‌گزاری بیشتر حاصل و موجبات قرب الهی و رضایت‌مندی مقام معظم رهبری فراهم گردد.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید