دوشنبه ،۵ فروردین ۱۳۹۸
شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۵۳
سرویس : خوزستان
کد خبر : ۱۶۶۱۵۸
گزارشگر : ۸۶
معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد خوزستان:

کمک حامیان خوزستانی به ایتام و فرزندان محسنین ۴۳ درصد افزایش یافت

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۵۳

حامیان خوزستانی در ۹ ماهه سال جاری ۲۵ میلیارد و ۹۱۱ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند که این مبلغ نسبت به سال گذشته ۴۳ درصد افزایش‌یافته است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا حیدری، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان خوزستان بابیان اینکه ۱۴ هزار ۳۵۹ یتیم و فرزند نیازمند غیریتیم تحت حمایت این نهاد قرار دارند، گفت: ۳۳ هزار ۷۰۶ حامی حمایت از ایتام و فرزندان محسنین را بر عهده‌دارند.

وی با اشاره به اینکه از مجموع کمک‌های دریافتی حامیان  دومیلیارد و۹۵۷ میلیون تومان کمک‌های غیر نقدی بوده است، افزود: حامیان علاوه بر پرداخت کمک‌های نقدی، در تأمین پوشاک، نوشت‌افزار، پرداخت هزینه درمان و تهیه جهیزیه، فرزندان معنوی خود را یاری می‌کنند.

حیدریبا اعلام اینکه در نه‌ماهه سال جاری حامیان  ۲۵ میلیارد و ۹۱۱ میلیون تومان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند، افزود: این میزان کمک نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۳ درصد رشد یافته است.

وی ادامه داد: مراکز نیکوکاری نیز در نه‌ماهه نخست امسال هفت میلیارد و ۸۵۹ میلیون تومان برای کمک به ایتام و فرزندان نیازمند غیر یتیم پرداخت کردند. وی در پایان بیان کرد: خیران و مردم نیکوکار می‌توانند با مراجعه به سایت mohsenin.ir و ثبت‌نام در طرح‌های اکرام ایتام و محسنین، با واریز ماهیانه ۵۰ هزار تومان، حمایت از یک یا چند یتیم و فرزند محسنین را برعهده‌گرفته و به آن‌ها در تأمین نیازهای ضروری یاری رسانند.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید