جمعه ،۲ فروردین ۱۳۹۸
شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۴۱
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۶۶۱۵۷
گزارشگر : ۸۵
در همکاری چهارجانبه کلید خورد؛

طرح تغذیه رایگان دانش‌آموزان مناطق محروم حاشیه شهر مشهد و خراسان بزرگ

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۴۱

مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی اعلام کرد: طرح تغذیه رایگان دانش‌آموزان مناطق محروم حاشیه شهر مشهد و خراسان بزرگ از امروز آغاز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حبیب الله آسوده گفت: در این طرح علاوه بر این کمیته امداد، آموزش و پرورش، سپاه امام رضا و آستان قدس رضوی با همکاری و سهم مشخص، مشارکت دارند.
وی با اعلام اینکه در این طرح از 35 هزار دانش آموز نیازمند ساکن در 120 روستای مناطق محروم با سه وعده تغذیه در هفته پذیرایی می‌شود، افزود: سهم کمیته امداد 20 هزار دانش‌آموز است که 10 هزار نفر آنها در حاشیه شهر مشهد است و 10 هزار نفر دیگر شامل دهستان‌های محروم استان می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی ادامه داد: امیدواریم این طرح با انسجام بیشتر برای دانش‌آموزان نیازمندی که این شرایط دارند، اجرا شود.
وی  بیان کرد: این نهاد به منظور انجام ماموریت خود که خدمت به محرومان است، رفع فقر غذایی دانش‌آموزان را وظیفه خودش می‌داند تا افراد به خاطر فقر مالی ترک تحصیل نکنند.
همچنین در این مراسم  محمدرضا شهرکی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد خراسان رضوی با عنوان اینکه پیشرفت همه دانش‌آموزان در گروی تغذیه مناسب است افزود: امکان یادگیری برای دانش‌آموزانی که تغدیه مناسبی ندارند فراهم نیست.
آسوده ادامه داد: اجرای این طرح به پربار شدن تحصیل داشن‌آموزان و ارتقای سطح منطقه کمک می‌کند تا با کمک خیران و نیکوکاران یاری رسان نیازمندان باشیم. 
شایسته ذکر است در مراسم افتتاحیه این طرح، اهدای یک وعده تغذیه دانش‌آموزان به صورت نمادین توسط مسئولان دستگاه‌های همکاری کننده انجام شد.

انتهای پیلم


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید