دوشنبه ،۵ فروردین ۱۳۹۸
شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۸
سرویس : خراسان رضوی
کد خبر : ۱۶۶۱۵۶
گزارشگر : ۸۵
به مناسبت روز پرستار انجام شد؛

تقدیر از پرستاران حامی طرح اکرام ایتام و محسنین

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۳۸

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی گفت: به مناسبت میلاد حضرت زینب(س) و روز پرستار از تعدادی پرستار که حامی طرح اکرام ایتام و محسنین بودند، تقدیر شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسن اسلامی، رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد خراسان رضوی افزود: اکنون 62 پرستار با طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد همکاری دارند.

وی خاطرنشان کرد: 98 نفر از ایتام و محسنین از حمایت حامیان پرستار برخوردار هستند که میانگین هریک ماهانه 50 هزار تومان واریزی دارند.

اسلامی به همکاری پرستاران از سال 92 با طرح های اکرام ایتام و محسنین خبر داد و بیان کرد: بیشتر این پرستاران در مشهد در بیمارستان های قائم، رضوی، امام رضا(ع)، دانشکده های پرستاری و مامایی، مراکز بهداشت و موسسه قرض الحسنه پرستاری شاغل هستند.
وی با اشاره به اینکه اجر معنوی حامیان محترم بسیار والا ونزد خداوند متعال محفوظ و حتما دستگیر زندگی دنیا وآخرت آنها خواهد بود اما برسم وظیفه مراتب تقدیر از پرستاران حامی ایتام و محسنین در شهرستانها به صورت همزمان انجام شده است، اعلام کرد: همچنین مراتب تقدیر و قدردانی از این پرستاران علاوه بر ارسال پیامک و لوح تقدیر با استفاده از فضای مجازی انجام شد.
شایسته ذکر است: اکنون در خراسان رضوی حدود 60 هزار نیکوکار از حدود 23 هزار فرزند یتیم و محسنین حمایت می کنند.
انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید