دوشنبه ،۵ فروردین ۱۳۹۸
شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۰
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۶۶۱۵۴
گزارشگر : ۷۸

تلاش کمیته امداد در حمایت معیشتی از مردم

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۲۰

مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی بابیان اینکه کمیته امداد در ابتدای انقلاب نهالی کوچک بود که هم‌اکنون به درختی تناور تبدیل‌شده است، افزود: هم‌اکنون برکات کمیته امداد در کل کشور ملموس است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد در چهارمین کارگروه روستا، عشایر و محرومیت‌زدایی بابیان اینکه این نهاد در تلاش است برنامه‌های دشمن را در بخش جنگ اقتصادی محو کند، ادامه داد: دشمن درصدد است با ایجاد نارضایتی در بین اقشار نیازمند و  فشار اقتصادی به مردم، بر پیکره نظام ضربه بزند، اما این نهاد با حمایت معیشتی از نیازمندان در جهت مبارزه با دشمن برآمده است.

الهی راد بیان کرد:  نیمی از مددجویان این نهاد در مناطق محروم ساکن هستند که تاکنون کمیته امداد با ارائه خدمات متنوع در جهت توانمندسازی آن‌ها فعالیت دارد.

وی اظهار کرد: این نهاد، 25 هزار نفر زن سرپرست خانوار، سه هزار و 500 یتیم، سه هزار و 700 کودک  نیازمند را در قالب  طرح محسنین در حمایت دارد.

الهی راد از مشارکت 26 هزار حامی در طرح اکرام ایتام و محسنین خبر داد و گفت: هم‌اکنون 43 هزار و 300 خانوار در قالب 70 هزار و 500  نفر تحت حمایت این نهاد  هستند.

وی خاطرنشان کرد: هم‌اکنون کارگران فصلی نیز به‌صورت موردی از کمک‌های این نهاد بهره‌مند‌ می‌شوند.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید