دوشنبه ،۵ فروردین ۱۳۹۸
شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۰۹:۴۹
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۶۶۱۳۸
گزارشگر : ۸۷
در نه‌ماهه امسال انجام شد

ارائه 2025 مورد خدمات مسکن به مددجویان زنجانی

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۰۹:۴۹

6 میلیارد و 384 میلیون تومان به‌منظور تأمین مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در قالب ساخت، بهسازی و تعمیرات کلی و جزئی در نه‌ماهه امسال هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گزارشی از خدمات این نهاد در حوزه مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد در نه‌ماهه امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه خدمات مسکن ارائه‌شده به خانوارهای تحت حمایت این نهاد با رویکرد توانمندسازی جامعه هدف انجام می‌شود، گفت: خدمات کمیته امداد در بخش مسکن مددجویان تحت حمایت این نهاد به‌منظور اثربخش شدن سایر خدمات و بر اساس نیازسنجی انجام‌شده به جامعه هدف ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خدمات مسکن کمیته امداد به مددجویان تحت حمایت این نهاد در بخش‌های مختلف بر اساس اولویت‌ به آن‌ها ارائه می‌شود، افزود: خدمات مسکن کمیته امداد در قالب تعمیرات جزئی و کلی، اخذ انشعاب آب، برق، گاز و همچنین بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن روستایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه می‌شود.

صفری در ادامه از ارائه 2 هزار و 25 مورد خدمات در بخش مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان در نه‌ماهه امسال خبر داد و گفت: از مجموع خدمات مسکن ارائه‌شده به جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان 122 مورد مسکن برای خانوارهای مددجویی تحت حمایت این نهاد در قالب ساخت، خرید، بهسازی و مقاوم‌سازی مسکن مددجویی و مهاجرت به روستا تأمین‌شده است که 49 فقره از ساختمان‌های احداثی در مناطق محروم و کم برخوردار انجام شده است.

وی بابیان اینکه هزار و 710 مورد نیز خدمات مسکن در قالب تعمیرات کلی و جزئی مسکن صورت گرفته است افزود: در 9 ماهه امسال 189 مورد سرویس بهداشتی و حمام به مددجویان تحت حمایت این نهاد احداث و تحویل شده است.

وی بابیان اینکه در حال حاضر 600 خانوار واجد شرایط از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان زنجان فاقد مسکن و یا دارای مسکن نامناسب هستند افزود: در تلاشیم با همکاری و مشارکت بسیج سازندگی استان در ساخت مسکن مددجویان با انعقاد تفاهم‌نامه همکاری زمینه خانه‌دار شدن مددجویان را فراهم آوریم...

مدیرکل کمیته امداد بابیان اینکه کمک‌های خیران در حوزه مسکن تأثیر بالایی در توانمندسازی گروه‌های مختلف مددجویی تحت حمایت این نهاد دارد، ادامه داد: خیران زنجانی می‌توانند با شماره‌گیری #024*8877* زمینه خانه‌دار شدن مددجویان فاقد مسکن یا دارای مسکن نامناسب را فراهم کنند.

انتهای پیام


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید