یکشنبه ،۳۰ تیر ۱۳۹۸
شنبه / ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ / ۰۷:۴۴
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۶۵۷۵۰
گزارشگر : ۸۴
با هدف کمک رسانی به دامداران مناطق سیل زده اجرایی شد

توزیع هفت تن انواع نهاده‌های دامی رایگان بین دامداران مناطق سیل زده سمنان

(شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸) ۰۷:۴۴

هفت تن انواع نهاده‌های دامی به طور رایگان توسط کمیته امداد استان سمنان بین مجریان طرح دامداری مناطق روستایی که از سیلاب‌های اخیر خسارت و آسیب دیده بودند، توزیع شد‌.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید جواد رضوی، مدیر کل کمیته امداد استان،  با اشاره به سیل و کولاک اخیر و آسیب دیدن برخی از طرح های اشتغال مددجویان کمیته امداد  افزود:  نهاده‌های دامی در قالب هفت تن سبوس و انواع دیگر به صورت رایگان با هدف بهبود و نجات دام بین دامپروری‌های مناطق مختلف استان سمنان که دچار کمبود علوفه دامی و خسارت دیده بودند توزیع شد.
 
سید جواد رضوی از خرید و توز یع ۱۰ تن  نهاده های دامی برای منطقه کالپوش در روزهای آینده خبر داد و گفت: با توجه به این که بخش اعظمی از طرح های اشتغال منطقه کالپوش دام‌پروری است، حمایت از مجریان طرح های اشتغال کمیته امداد تا بازگشت به شرایط عادی ضروری است.
 
وی از توزیع ۲۵۰۰ کیلو گوشت مرغ  بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه  کالپوش اشاره کرد و گفن:، با توجه به برف و بوران و سیل آبهای اخیر این مقدار گوشت بین ۱۲روستا آسیب دیده از سیل توزیع شد.
 
مدیر کل کمیته امداد استان سمنان از حضور ماموران بیمه در ۳۰۰ منزل مددجویان مناطق آسیب دیده از سیل استان سمنان  خبر داد  گفت: ماموران بیمه به همراه کارشناسان امور مسکن، اشتغال و مددکاری کمیته امداد در تمام منازل آسیب دید پس از بررسی خسارت از طرف بیمه به آنان پرداخت می‌شود.
 
انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید