دوشنبه ،۵ فروردین ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۸ آذر ۱۳۹۷ / ۱۳:۳۰
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۶۵۶۸۸
گزارشگر : ۲
آیت‌الله حسینی بوشهری در دیدار با رئیس کمیته امداد؛

دعای محرومان عامل موفقیت کمیته امداد است/گام مثبت امداد در تقویت امیدواری در جامعه

(چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۳:۳۰

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دعای محرومان عامل موفقیت کمیته امداد است، گفت: هر چند شرایط کشور در حوزه اقتصادی مطلوب نیست، اما دستاوردهای کمیته امداد در ایجاد نگاه امیدوارانه در جامعه، قابل تقدیر است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در دیدار با سیدپرویز فتاح که در دفتر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم انجام شد، با اشاره به اینکه مردمی بودن کمیته امداد، یکی از ویژگی‌های مهم این نهاد است، اظهار کرد: نیروهای کمیته امداد به صورت مستمر دغدغه مردم را داشته و تعامل خوبی با اقشار مختلف به ویژه محرومان و نیازمندان دارند.

وی با بیان اینکه دعای محرومان جامعه موجب جلب رحمت الهی نسبت به کمیته امداد و موفقیت بیشتر این نهاد می‌شود، اضافه کرد: هر چند شرایط کشور در حوزه اقتصادی مطلوب نیست اما دستاوردهای کمیته امداد در خدمت به نیازمندان و نگاه امیدوارانه و مثبت نیروهای این مجموعه نسبت به آینده قابل تقدیر است.

عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: ایجاد امید در جامعه اسلامی که مورد تاکید رهبر انقلاب اسلامی است به‌ عنوان یک موضوع کلیدی باید مورد توجه قرار گیرد چراکه امید، بیان مناسب، نگاه روشن، اقدام عملی و حضور جدی موجب افزایش عنایت‌های خداوند متعال می‌شود.

وی ضمن تقدیر از تلاش نیروهای کمیته امداد در راستای خدمت به نیازمندان و مستضعفان گفت: امیدواریم کمیته امداد در آینده بتواند به اهداف بهتری دست یابد.

انتهای پیام/


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید