دوشنبه ،۵ فروردین ۱۳۹۸
چهارشنبه / ۲۸ آذر ۱۳۹۷ / ۱۰:۲۱
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۶۵۶۷۳
گزارشگر : ۴۸۷
آیت‌الله صافی گلپایگانی در دیدار با رئیس کمیته امداد؛

هیچ عبادتی بالاتر از رفع مشکلات نیازمندان نیست/خدمات کمیته امداد دستاوردی بزرگ است

(چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷) ۱۰:۲۱

آیت‌الله صافی گلپایگانی، رفع مشکلات نیازمندان را بالاترین عبادت دانست و گفت: هیچ فردی نباید در کمک به فقرا کوتاهی کند زیرا فقط در این صورت است که می‌توانیم مشکلات زندگی مستضعفان را برطرف کنیم.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، آیت‌الله العظمی لطف‌الله صافی گلپایگانی در دیدار با سیدپرویز فتاح رئیس کمیته امداد، با تقدیر از خدمات این نهاد در امدادرسانی به فقرا، اظهار کرد: این فعالیت‌ها موجب خوشحالی حضرت ولی‌عصر (عج) می‌شود و هیچ دستاوردی بالاتر از این نیست.

وی با بیان اینکه ارزش هیچ فعالیتی بالاتری از خدمت به نیازمندان نیست، اضافه کرد: عبادتی بالاتر و بهتر از آن نیست که مشکلات مومنان را رفع کنیم؛ به همین علت کارمندان کمیته امداد باید قدردان این جایگاه ارزشمند باشند.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه کمک به نیازمندان رسالتی دینی بر دوش همگان است، عنوان کرد: هیچ فردی نباید در کمک به فقرا کوتاهی کند زیرا فقط در این صورت است که می‌توانیم مشکلات زندگی نیازمندان را به صورت کامل رفع کنیم.

آیت‌لله العظمی لطف‌الله صافی گلپایگانی از ثواب معنوی رفع مشکلات نیازمندان یاد کرد و گفت: کارمندان کمیته امداد را دعا می‌کنم و امیدواریم زیر سایه توجهات امام زمان (عج) بتوانند با موفقیت به فقرا و نیازمندان خدمت کنند.

انتهای پیام/


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید