چهارشنبه ،۲۷ دی ۱۳۹۶
چهارشنبه / ۱۰ آبان ۱۳۹۶ / ۱۵:۴۷
سرویس : آذربایجان شرقی
کد خبر : ۱۵۸۸۱۳
گزارشگر : ۶۷

افزایش 69درصدی کمک حامیان آذربایجان‌شرقی به فرزندان محسنین

(چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶) ۱۵:۴۷

حامیان محسنین در شش‌ماهه نخست امسال سه میلیارد و 100 میلیون تومان به فرزندان نیازمند در استان آذربایجان شرقی کمک کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 69 درصد افزایش‌یافته است.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گزارشی از کمک حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد کلامی مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی بابیان اینکه حامیان طرح اکرام ایتام در شش‌ماهه نخست سال جاری چهار میلیارد و 900 میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کرده‌اند، گفت: کمک حامیان استان آذربایجان شرقی به ایتام نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد افزایش‌یافته است.

وی ادامه داد: حدود 30 هزار حامی نیکوکار استان آذربایجان شرقی حمایت از چهار هزار و 118 کودک بی‌سرپرست را بر عهده گرفتند.

کلامی با اشاره به اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند، گفت: اکنون 15 هزار و 837 حامی طرح محسنین حمایت از هفت هزار و 541 فرزند نیازمند را در استان آذربایجان شرقی برعهده‌گرفته‌اند.

مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی بیان کرد: حامیان محسنین در شش‌ماهه نخست امسال سه میلیارد و 100 میلیون تومان به فرزندان نیازمند کمک کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 69 درصد افزایش‌یافته است.

وی بابیان این‌که طرح اکرام ایتام و محسنین باهدف حمایت از کودکان بی‌سرپرست و نیازمند است، گفت: حامیان در این طرح، حمایت از یک یا چند فرزند یتیم و غیر یتیم را بر عهده می‌گیرند و به‌صورت ماهیانه  مبلغی را به‌حساب آن‌ها واریز می‌کنند

انتهای پیام

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید