چهارشنبه ،۲۷ دی ۱۳۹۶
یکشنبه / ۵ دی ۱۳۹۵ / ۱۴:۱۳
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۴۹۲۸۰
گزارشگر : ۵۴

بازیکنان و کادر فنی تیم سپاهان اصفهان حامی ایتام کمیته امداد شدند

(یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵) ۱۴:۱۳

بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر، حمایت خود را از کودکان بی سرپرست و ایتام کمیته امداد استان اصفهان اعلام کردند.

کمیته امداد تلاش می کند در کنار خدماتی که به ایتام ارائه می دهد از طریق حامی یابی و مساعدت خیران و جذب کمک های نیکوکاران در فراهم کردن زندگی بدون دغدغه اقتصادی ایتام تاثیر گذار باشد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، انجام فعالیت های خیرخواهانه در هر قالب و از سوی هر شخصی ارزشمند و مطلوب به نظر می رسد، اقداماتی که گویا این روزها نیز در میان فوتبالیست ها  رواج پیدا کرده است.جریانی که نمایی دیگر از فوتبال کشور را به مردم نشان می‌دهد، به همین جهت کمیته امداد نیز درصدد برآمده است تا به منظور مشارکت هرچه بیشتر فوتبالیست ها  برای رفع فقر و رفاه حال نیازمندان، اقدامات لازم را انجام دهد، چراکه ورزشکاران زیادی وجود دارند که در کار خیر پیشرو هستند و از این دست فعالیت ها انجام می دهند، اما به دلیل حفظ کرامات انسانی و منش پهلوانی که دارند، از بازگو کردن آن خودداری می کنند.

در تازه ترین اقدام البته پس از حمایت باشگاه ذوب آهن اصفهان، بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در آستانه دیدار هفته پانزدهم لیگ برتر (در تمرین پیش از بازی خود با استقلال تهران) که امروز برگزار می شود، حمایت خود را از کودکان بی سرپرست و ایتام کمیته امداد امام (ره) اعلام کردند.

حمید رضا شیران، مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه پیشقدم بودن باشگاه سپاهان در انجام امور خیر که از بهترین باشگاه های کشور است در امور فرهنگی مثال زدنی است، گفت: هم اکنون آنان با شرکت در این فعالیت خیرخواهانه و حمایت از ایتام تحت حمایت این نهاد بار دیگر پرچم انسان دوستی و مروت را در مستطیل سبز برافراشته اند، امیدوارم تاثیر این عملکرد خیرخواهانه موجب تقویت  روحی و معنوی بازیکنان تیم برای مسابقات پیش رویشان باشد.

در ادامه این دیدار، مهدی اخوان، سرپرست تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در نظر داشتیم این برنامه در فضایی مناسب تر و با حضور تمامی اعضای باشگاه فرهنگی، ورزشی به ویژه مدیر عامل این باشگاه برگزار می شد ، اما این دورهمی ساده را به فال نیک گرفته و به قطع و یقین تاثیرآن را در برنامه های خود خواهیم دید.

شایسته ذکر است؛ بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال سپاهان  اصفهان در حساس ترین دیدار هفته پانزدهم  لیگ برتر، حمایت خود را از کودکان بی سرپرست و ایتام کمیته امداد استان اصفهان اعلام کردند.

انتهای پیام/
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید