چهارشنبه ،۲۷ دی ۱۳۹۶
سه شنبه / ۲۵ آبان ۱۳۹۵ / ۱۷:۵۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۴۸۱۳۱
گزارشگر : ۵۴
پارسینه:

پیام ویژه تلگرامی رئیس کمیته امداد به مردم + فیلم

(سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵) ۱۷:۵۵

رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه زمانی مردم به ما کمک بیشتر می‌کنند که به ما اعتماد بیشتری داشته باشند، گفت: سعی ما این است که اعتماد مردم را بیشتر جلب کنیم، ضمن اینکه کار کمیته امداد نباید دولتی باشد.

پرویز فتاح در گفتگو با پارسینه با ارائه یک پیام تصویری به مخاطبان میلیونی کانال تلگرامی پارسینه، گفت خوشحال می‌شوم که مردم عزیز ما نسبت به احوال هموطنان خود حساس هستند. باید قدر مردم را بدانیم حتی اقشار کم درآمد نیز نسبت به احوال دیگر هموطنان حساس‌اند. به عنوان مثال نسبت به حفظ آبرو و عزت کمک می‌کنند و واقعا مردم سنگ تمام می گذارند. این نشان می دهد ظرفیت مردم برای کمک به اقشار کم درآمد بسیار بالاست.  

فتاح مطرح کرد: ما باید اعتماد مردم را بیشتر جلب و صادقانه خدمت کنیم. آمار درست اعلام و شفاف عمل کنیم تا اعتماد مردم نیز بیشتر شود.

رئیس کمیته امداد اذعان داشت: اشکال به ما دست اندرکاران برمی‌گردد، به مردم نمی توان ایراد گرفت. کاری که به اسم مردم است، با دست مردم نیز انجام می‌پذیرد.

وی در ادامه گفت: کار کمیته امداد نباید دولتی باشد، از یک دست از مردم می گیرد و از دست دیگر به مردم بپردازد.

فتاح با تاکید بر اینکه زمانی مردم به ما  بیشتر کمک می‌کنند که  اعتماد بیشتری داشته باشند، گفت: سعی ما این است که اعتماد مردم را بیشتر جلب کنیم. 

 برای مشاهده فیلم گفتگوی پرویز فتاح رئیس کمیته امداد به فایل ذیل مراجعه کنید

  انتهای پیام/
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید