چهارشنبه ،۲۷ دی ۱۳۹۶
سه شنبه / ۱۸ آبان ۱۳۹۵ / ۱۷:۲۱
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۱۴۷۸۵۱
گزارشگر : ۳
در بازدید از غرفه پارسینه اعلام شد؛

دستور رئیس کمیته امداد برای شفاف سازی هزینه ها

(سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵) ۱۷:۲۱

در بیست و دومین دوره از نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرزگرایها، وب‌سایت خبری - تحلیلی پارسینه میزبان چهره‌های هنری و فرهنگی و سیاسی خواهد بود. در این بین و در روز سوم دکتر پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) میهمان غرفه پارسینه بود.

صاحبه - تحریریه پارسینه | در بیست و دومین دوره از نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرزگرایها، وب‌سایت خبری - تحلیلی پارسینه میزبان چهره‌های هنری و فرهنگی و سیاسی خواهد بود. در این بین و در روز سوم دکتر پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ، میهمان غرفه پارسینه بود.
 
دکتر پرویز فتاح که شب گذشته به نمایشگاه مطبوعات آمد تا دیداری با اصحاب رسانه داشته باشد با حضور در غرفه پارسینه از فعالیت‌های این وب‌سایت تحلیلی - خبری آشنا شد و پاسخگوی چندین سوال کوتاه خبرنگار پارسینه بود.
 
پرویز فتاح: باید با مردم شفاف باشیم 
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره ) در پاسخ به این سوال که آیا راهکاری برای جلب رضایت مردم انجام شده است یا خیر، گفت: « مردم ما به تحلیل اخبار بسیار حساس و پیگیر هستند و ما باید برای حفظ آبرو آنها اعتماد مردم را جلب کنیم و این مساله نشان‌دهنده این است که مردم واقعیت را مشاهده می بینند و باید همیشه با مردم شفاف باشیم. اشکال به ایراد ما برمی گردد و بنده معتقدم کار امداد نباید دولتی باشد.
 
پرویز فتاح همچنین در مورد اینکه در گذشته مبالغ زیادی توسط مردم به حساب کمیته امداد واریز می شد اما اطلاع رسانی دقیقی در این باره صورت نمی گرفت اظهار داشت: « از اقدامات مثبت کمیته امداد این است که بر مبنای شفاف سازی قدم برخواهد داشت تا خیال مردم هم راحت باشد. »پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید